DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie, regeneracja filtrów DPF na Białołęce

Białołęka to dzielnica położona w prawobrzeżnej części Warszawy. Na jej terenie, którego powierzchnia wynosi 73 km2 mieszka prawie 113 tysięcy osób. Najważniejsza w Białołęce jest ulica Modlińska stanowiąca część drogi krajowej 61. Przez prezentowaną dzielnicę przebiega również Trasa Toruńska wchodząca w skład drogi krajowej 8. Nie należy zapominać o ulicy Piechocińskiej stanowiącej część drogi wojewódzkiej 633. Białołęka to dzielnica granicząca z Bielanami, Żoliborzem, Pragą Północ, a także Targówkiem.

Ze względu na przebiegające ważne drogi oraz linię kolejową w kierunku Działdowa i przystanki Szybkiej Kolei Miejskiej, Białołęka jest jedną z najlepiej rozwiniętych dzielnic Warszawy jeśli chodzi o komunikację. Na terenie tej dzielnicy można znaleźć bardzo wiele domów i mieszkań. Są tutaj budowane coraz większe ilości domów jednorodzinnych.

W związku z dużym zaludnieniem i dużą ilością dróg, w Białołęce można obserwować sporo samochodów należących do mieszkańców tej dzielnicy oraz osób przez nią przejeżdżających. Duża część tych pojazdów wyposażona jest w filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR. Zapewniają one odpowiedni poziom ochrony środowiska poprzez filtrowanie i wyłapywanie cząstek sadzy, cząstek rakotwórczych i innych zanieczyszczeń groźnych dla otoczenia. Niestety po przejechaniu kilkuset tysięcy kilometrów, filtry takie ulegają zapchaniu. Objawem takiej awarii jest obniżona moc silnika, szarpanie, nierównomierne obroty jednostki napędowej, a nawet jej zatarcie.

Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę mieszkańców Białołęki w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF/FAP i katalizatorów SCR metodą ciśnieniową. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, jesteśmy w stanie przywrócić filtr do sprawności, więc klient może uniknąć konieczności kosztownej wymiany takiego elementu na nowy.

 

[Głosów:1    Średnia:5/5]