DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie filtrów DPF Bielany

Bielany to dzielnica znajdująca się w lewobrzeżnej Warszawie. Posiada ona sporą powierzchnię na poziomie 32,24 km2, którą zamieszkuje prawie 132 tysiące mieszkańców. Na obszarze tej dzielnicy można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, takich jak budynki klasztorne zakonu Kamedułów, pałac ministra Bruhla oraz forty zaliczane do Twierdzy Warszawa.

Dzielnica, jaką są Bielany słynie między innymi z Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na terenie Bielan działa również Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, a także Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji.

Do atrakcji tej dzielnicy zalicza się również Las Bielański i Cmentarz Żołnierzy Włoskich. Nie należy zapominać o licznych parkach, stawach i innych elementach przyrodniczo-krajobrazowych. Działają tutaj również liczne firmy z branży przemysłowej.

Liczne placówki oświatowe, atrakcje i zakłady przemysłowe sprawiają, że Bielany są chętnie odwiedzane przez sporo osób. Zarówno osoby przejeżdżające przez Bielany oraz mieszkańcy tej dzielnicy w większości posiadają własne auta. Spora ich część to pojazdy z silnikami Diesla, które są wyposażone w filtry cząstek stałych wyłapujących szkodliwe cząstki sadzy i elementy rakotwórcze ze spalin. W przypadku pokonania wielu kilometrów mogą one ulec zapchaniu.

Nasza firma obsługuje klientów z Bielan w zakresie czyszczenia filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Zapewniamy skuteczne mycie wodą pod wysokim ciśnieniem w specjalistycznej, nowoczesnej maszynie. Przekłada się to na dużą skuteczność czyszczenia, a filtr dzięki temu działa jak nowy. Można więc zaoszczędzić sporo pieniędzy na wymianie takiego elementu.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się