DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie filtrów DPF Bemowo

Bemowo to dzielnica lewobrzeżnej Warszawy granicząca z powiatem warszawskim oraz dzielnicami, takimi jak Bielany, Żoliborz, Wola, Włochy oraz Ursus. Bemowo zajmuje około 25 kilometrów kwadratowych i mieszka tutaj prawie 120 tysięcy osób.

Dzielnica ta słynie ze względu na lotnisko Babice oraz lądowisko. W pobliżu tego miejsca działają liczne jednostki wojskowe oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Warto też wspomnieć o licznych zabytkach i miejscach publicznych, takich jak Biblioteka Publiczna, Park Leśny, forty Twierdzy Warszawa, itp. Na terenie Bemowa swoją działalność prowadzi ciepłownia oraz Instytut Energetyki.

Autor: Kuba G Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0

Jak widać, Bemowo to duża i ciekawa dzielnica, przez którą każdego dnia przejeżdża wiele pojazdów. Spora liczba mieszkańców i osób przejeżdżających przez Bemowo posiada samochody z silnikami wysokoprężnymi, które są wyposażone w filtry cząstek stałych DPF/FAP lub katalizatory SCR.

Wiadomo, że takie filtry mogą ulec zapchaniu obniżając znacznie osiągi pojazdu i zwiększając spalanie oraz doprowadzając do poważniejszych awarii. Warto więc o nie zadbać.

Na szczęście mieszkańcy Bemowa mają dostęp do usług naszej firmy. Zapewniamy im profesjonalne czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR z wykorzystaniem nowoczesnej metody mycia wodnego pod wysokim ciśnieniem w specjalnej maszynie. Gwarantujemy dużą dokładność świadczonych usług. Dzięki temu wyczyszczone filtry będą działać jak nowe i będą charakteryzowały się wieloletnią niezawodnością.

Do skorzystania z naszej pomocy zachęcamy klientów indywidualnych oraz różne firmy dysponujące flotami pojazdów wyposażonych w takie filtry.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się