DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie filtrów DPF Bemowo

Bemowo to dzielnica lewobrzeżnej Warszawy granicząca z powiatem warszawskim oraz dzielnicami, takimi jak Bielany, Żoliborz, Wola, Włochy oraz Ursus. Bemowo zajmuje około 25 kilometrów kwadratowych i mieszka tutaj prawie 120 tysięcy osób.

Dzielnica ta słynie ze względu na lotnisko Babice oraz lądowisko. W pobliżu tego miejsca działają liczne jednostki wojskowe oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Warto też wspomnieć o licznych zabytkach i miejscach publicznych, takich jak Biblioteka Publiczna, Park Leśny, forty Twierdzy Warszawa, itp. Na terenie Bemowa swoją działalność prowadzi ciepłownia oraz Instytut Energetyki.

Autor: Kuba G Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0

Jak widać, Bemowo to duża i ciekawa dzielnica, przez którą każdego dnia przejeżdża wiele pojazdów. Spora liczba mieszkańców i osób przejeżdżających przez Bemowo posiada samochody z silnikami wysokoprężnymi, które są wyposażone w filtry cząstek stałych DPF/FAP lub katalizatory SCR.

Wiadomo, że takie filtry mogą ulec zapchaniu obniżając znacznie osiągi pojazdu i zwiększając spalanie oraz doprowadzając do poważniejszych awarii. Warto więc o nie zadbać.

Na szczęście mieszkańcy Bemowa mają dostęp do usług naszej firmy. Zapewniamy im profesjonalne czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR z wykorzystaniem nowoczesnej metody mycia wodnego pod wysokim ciśnieniem w specjalnej maszynie. Gwarantujemy dużą dokładność świadczonych usług. Dzięki temu wyczyszczone filtry będą działać jak nowe i będą charakteryzowały się wieloletnią niezawodnością.

Do skorzystania z naszej pomocy zachęcamy klientów indywidualnych oraz różne firmy dysponujące flotami pojazdów wyposażonych w takie filtry.