DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Wilanów – naprawa DPF

Oczywiście oferta naszej firmy jest również dostępna dla klientów zamieszkujących lub przejeżdżających przez dzielnicę, jaką jest Wilanów. Dzielnica ta położona jest w lewobrzeżnej części stolicy naszego kraju. Zajmuje ona 33 km2 zamieszkiwane przez 33 tysiące osób. Jest to więc duży obszar zamieszkiwany przez dość małą liczbę osób, które mogą cieszyć się spokojem i sporą przestrzenią.

Cechą charakterystyczną tej dzielnicy jest stały rozwój osiedli mieszkaniowych. Wilanów graniczy z Ursynowem, Mokotowem, Wawrem oraz gminą Konstancin-Jeziorna. Znajduje się tu wiele atrakcji turystycznych, takich jak na przykład Pałac w Wilanowie. Dostępne są liczne zabytki oraz organizowane są różne ciekawe imprezy kulturalne.

Podobnie jak w innych dzielnicach Warszawy, również w Wilanowie notuje się duże natężenie ruchu drogowego. Wiele spośród samochodów jakie przejeżdżają przez tę dzielnicę wyposażonych jest w silniki wysokoprężne. Posiadają one układy wydechowe z filtrami DPF/FAP lub katalizatorami SCR. Odpowiadają one za filtrowanie spalin i wyłapywanie cząstek sadzy, związków rakotwórczych i innych zanieczyszczeń, które mogłyby być uwalniane do atmosfery.

Zapchanie takiego filtra grozi zatarciem silnika, który pracuje nierówno, ma słabszą moc i spala o wiele więcej paliwa. Na szczęście dzięki naszej usłudze czyszczenia, filtry odzyskują swoją sprawność i nie trzeba wymieniać ich na nowe, bardzo drogie elementy filtrujące. Stosujemy metodę mycia wodą pod wysokim ciśnieniem w nowoczesnej maszynie. Zapewnia ona wysoką skuteczność działania, po którym znikają wszystkie problemy z nierówną pracą silnika czy też nadmiernym spalaniem paliwa.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się