DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Wilanów – naprawa DPF

Oczywiście oferta naszej firmy jest również dostępna dla klientów zamieszkujących lub przejeżdżających przez dzielnicę, jaką jest Wilanów. Dzielnica ta położona jest w lewobrzeżnej części stolicy naszego kraju. Zajmuje ona 33 km2 zamieszkiwane przez 33 tysiące osób. Jest to więc duży obszar zamieszkiwany przez dość małą liczbę osób, które mogą cieszyć się spokojem i sporą przestrzenią.

Cechą charakterystyczną tej dzielnicy jest stały rozwój osiedli mieszkaniowych. Wilanów graniczy z Ursynowem, Mokotowem, Wawrem oraz gminą Konstancin-Jeziorna. Znajduje się tu wiele atrakcji turystycznych, takich jak na przykład Pałac w Wilanowie. Dostępne są liczne zabytki oraz organizowane są różne ciekawe imprezy kulturalne.

Podobnie jak w innych dzielnicach Warszawy, również w Wilanowie notuje się duże natężenie ruchu drogowego. Wiele spośród samochodów jakie przejeżdżają przez tę dzielnicę wyposażonych jest w silniki wysokoprężne. Posiadają one układy wydechowe z filtrami DPF/FAP lub katalizatorami SCR. Odpowiadają one za filtrowanie spalin i wyłapywanie cząstek sadzy, związków rakotwórczych i innych zanieczyszczeń, które mogłyby być uwalniane do atmosfery.

Zapchanie takiego filtra grozi zatarciem silnika, który pracuje nierówno, ma słabszą moc i spala o wiele więcej paliwa. Na szczęście dzięki naszej usłudze czyszczenia, filtry odzyskują swoją sprawność i nie trzeba wymieniać ich na nowe, bardzo drogie elementy filtrujące. Stosujemy metodę mycia wodą pod wysokim ciśnieniem w nowoczesnej maszynie. Zapewnia ona wysoką skuteczność działania, po którym znikają wszystkie problemy z nierówną pracą silnika czy też nadmiernym spalaniem paliwa.