DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Wola – regeneracja DPF/FAP

Naszą ofertę kierujemy również do wszystkich zainteresowanych klientów z dzielnicy Wola. Jest ona położona w lewobrzeżnej Warszawie i graniczy z Żoliborzem, Śródmieściem, Ochotą, Włochami, a także Bemowem. 19 km2 tej dzielnicy jest zamieszkiwane przez ponad 138 tysięcy mieszkańców.

Dzielnica ta słynie z faktu, że na jej terenie wybierano królów Polski w czasach wolnej elekcji. Obszar ten był świadkiem wielu powstań i walk (m.in. masowe mordy mieszkańców podczas Powstania Warszawskiego). Ze względu na swoją dużą wartość historyczną, dzielnica ta cieszy się dużą popularnością wśród turystów zainteresowanych jej zabytkami (Reduta Ordona, pałacyki Biernackich i Bogusławskiego, itp.).

Turyści oraz spora gęstość zaludnienia to czynniki sprawiające, że każdego dnia przez drogi Woli przewija się mnóstwo samochodów. Spora ich część to auta z silnikami wysokoprężnymi. W pojazdach takich montowane są specjalne filtry odpowiedzialne za wyłapywanie cząstek sadzy oraz innych szkodliwych substancji ze spalin. Są to tak zwane filtry cząstek stałych.

Częstym problemem użytkowników takich pojazdów jest zapchanie filtra DPF/FAP. W wyniku tego pojazd spala więcej paliwa, generuje mniejszą moc, a silnik pracuje nierówno. W ostateczności może dojść nawet do zatarcia jednostki napędowej, więc trzeba jak najszybciej pozbyć się tego problemu.

Dzięki naszej pomocy nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na wymianę filtra na nowy. Posiadamy specjalną maszynę umożliwiającą nam skuteczne mycie pod wysokim ciśnieniem filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Dzięki temu ulegają one dokładnemu oczyszczeniu i wracają do pełnej sprawności oraz niezawodności gwarantowanej przez długi czas.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się