DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Ursynów – DPF FAP

Ursynów to dzielnica lewobrzeżnej Warszawy położona na południu miasta. Graniczy ona z Mokotowem, Wilanowem oraz Włochami. Od południa graniczy ona z gminami Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i Lesznowola. Ursynów zamieszkuje ponad 149 tysięcy osób, a łączna powierzchnia tej dzielnicy to 44 km2.

To właśnie w Ursynowie znajduje się największy zespół osiedlowy Warszawy. Mieszkańcy dzielnicy mają dostęp do licznych obiektów handlowych oraz publicznych. Warto też zwrócić uwagę na placówki medyczne i szkoły wyższe. Znajduje się tutaj również Las Kabacki stanowiący rezerwat przyrody oraz inne tereny zielone i ciekawe zabytki.

Każdego dnia przez Ursynów przejeżdża ogromna ilość samochodów. Wielu mieszkańców tej dzielnicy posiada auta z silnikami wysokoprężnymi. W takich pojazdach od kilkunastu lat standardem jest montowanie specjalnych filtrów DPF/FAP. Są to filtry cząstek stałych wyłapujące ze spalin cząstki sadzy oraz inne związki groźne dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Zapchanie takiego filtra wiąże się z wyższym spalaniem paliwa, spadkiem mocy silnika i zwiększonym zużyciem paliwa. Na szczęście nasza firma jest w stanie udzielić fachowej pomocy.

Obsługujemy klientów z Ursynowa oraz innych dzielnic Warszawy w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych wodą pod wysokim ciśnieniem w specjalnej maszynie. Oferujemy również fachowe czyszczenie katalizatorów SCR. Zapewniamy wysoki poziom skuteczności takiego czyszczenia i dzięki temu filtr działa jak nowy. Opcja ta jest o wiele tańsza od kosztownej wymiany elementu filtrującego na nowy.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się