DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Ursynów – DPF FAP

Ursynów to dzielnica lewobrzeżnej Warszawy położona na południu miasta. Graniczy ona z Mokotowem, Wilanowem oraz Włochami. Od południa graniczy ona z gminami Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i Lesznowola. Ursynów zamieszkuje ponad 149 tysięcy osób, a łączna powierzchnia tej dzielnicy to 44 km2.

To właśnie w Ursynowie znajduje się największy zespół osiedlowy Warszawy. Mieszkańcy dzielnicy mają dostęp do licznych obiektów handlowych oraz publicznych. Warto też zwrócić uwagę na placówki medyczne i szkoły wyższe. Znajduje się tutaj również Las Kabacki stanowiący rezerwat przyrody oraz inne tereny zielone i ciekawe zabytki.

Każdego dnia przez Ursynów przejeżdża ogromna ilość samochodów. Wielu mieszkańców tej dzielnicy posiada auta z silnikami wysokoprężnymi. W takich pojazdach od kilkunastu lat standardem jest montowanie specjalnych filtrów DPF/FAP. Są to filtry cząstek stałych wyłapujące ze spalin cząstki sadzy oraz inne związki groźne dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Zapchanie takiego filtra wiąże się z wyższym spalaniem paliwa, spadkiem mocy silnika i zwiększonym zużyciem paliwa. Na szczęście nasza firma jest w stanie udzielić fachowej pomocy.

Obsługujemy klientów z Ursynowa oraz innych dzielnic Warszawy w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych wodą pod wysokim ciśnieniem w specjalnej maszynie. Oferujemy również fachowe czyszczenie katalizatorów SCR. Zapewniamy wysoki poziom skuteczności takiego czyszczenia i dzięki temu filtr działa jak nowy. Opcja ta jest o wiele tańsza od kosztownej wymiany elementu filtrującego na nowy.