DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie, regeneracja DPF Praga-Południe

Zajmujemy się również profesjonalną obsługą klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie dzielnicy, jaką jest Praga-Południe. Jest ona położona w prawobrzeżnej Warszawie, a jej powierzchnia to 22,5 km2. Pragę-Południe zamieszkuje ponad 178 tysięcy osób. Jest to dzielnica granicząca z Targówkiem, Rembertowem, dzielnicą Wawer, Mokotowem, Śródmieściem i Pragą-Północ.

Miłośnicy przyrody z pewnością zainteresują się Parkiem Skaryszewskim, a miłośnicy zabytków zwrócą uwagę na Dworek Grochowski czy też Pomnik Zygmunta Berlinga. Jednak przede wszystkim dzielnica ta słynie z dużych osiedli mieszkalnych. Spora gęstość zaludnienia sprawia, że w dzielnicy tej każdego dnia odnotowuje się wzmożony ruch na drogach.

Wiele pojazdów poruszających się po drogach dzielnicy Praga-Południe to auta z silnikami Diesla. Od pewnego czasu w pojazdach takich są montowane filtry cząstek stałych wyłapujące cząstki sadzy i inne szkodliwe cząstki. Dzięki temu nie są uwalniane do środowiska. Po pewnym czasie intensywnego użytkowania pojazdu, filtry takie mogą się zapchać. W takiej sytuacji auto straci swoją moc, będzie spalało więcej paliwa i możliwe będą bardziej poważne awarie, takie jak zatarcie jednostki napędowej.

Na szczęście mieszkańcy dzielnicy Praga-Południe mogą skorzystać z naszych profesjonalnych usług polegających na czyszczeniu filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Stosujemy metodę czyszczenia wodą pod dużym ciśnieniem w specjalnej maszynie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a wyczyszczone filtry będą zachowywały się jak nowe przez długi czas.