DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie, regeneracja DPF Praga-Południe

Zajmujemy się również profesjonalną obsługą klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie dzielnicy, jaką jest Praga-Południe. Jest ona położona w prawobrzeżnej Warszawie, a jej powierzchnia to 22,5 km2. Pragę-Południe zamieszkuje ponad 178 tysięcy osób. Jest to dzielnica granicząca z Targówkiem, Rembertowem, dzielnicą Wawer, Mokotowem, Śródmieściem i Pragą-Północ.

Miłośnicy przyrody z pewnością zainteresują się Parkiem Skaryszewskim, a miłośnicy zabytków zwrócą uwagę na Dworek Grochowski czy też Pomnik Zygmunta Berlinga. Jednak przede wszystkim dzielnica ta słynie z dużych osiedli mieszkalnych. Spora gęstość zaludnienia sprawia, że w dzielnicy tej każdego dnia odnotowuje się wzmożony ruch na drogach.

Wiele pojazdów poruszających się po drogach dzielnicy Praga-Południe to auta z silnikami Diesla. Od pewnego czasu w pojazdach takich są montowane filtry cząstek stałych wyłapujące cząstki sadzy i inne szkodliwe cząstki. Dzięki temu nie są uwalniane do środowiska. Po pewnym czasie intensywnego użytkowania pojazdu, filtry takie mogą się zapchać. W takiej sytuacji auto straci swoją moc, będzie spalało więcej paliwa i możliwe będą bardziej poważne awarie, takie jak zatarcie jednostki napędowej.

Na szczęście mieszkańcy dzielnicy Praga-Południe mogą skorzystać z naszych profesjonalnych usług polegających na czyszczeniu filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Stosujemy metodę czyszczenia wodą pod dużym ciśnieniem w specjalnej maszynie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a wyczyszczone filtry będą zachowywały się jak nowe przez długi czas.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się