DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Praga-Północ

Kolejną dzielnicą obsługiwaną przez naszą firmę jest Praga-Północ leżąca w prawobrzeżnej Warszawie. Graniczy ona z dzielnicami, takimi jak Targówek, Rembertów, Wawer, Mokotów, Śródmieście oraz oczywiście Praga-Północ. Na 11,5 km2 tej dzielnicy żyje około 65 tysięcy osób. Jest to więc mała dzielnica o sporej gęstości zaludnienia.

Jak wiadomo Warszawa uległa potężnym zniszczeniom podczas wojny, jednak Praga-Północ jest jedną z nielicznych dzielnic, której udało się zachować swój historyczny charakter. Jest to więc świetne miejsce dla turystów zainteresowanych zabytkami z XIX wieku i okresu między I, a II Wojną Światową. Oprócz tego istotną atrakcją tej dzielnicy jest Park Wileński. Turystów przyciągają również obiekty sakralne oraz obiekty publiczne i muzea różnego typu.

Ze względu na swoją dużą wartość turystyczną, dzielnica Praga-Północ jest odwiedzana przez wiele osób. Te spore grupy odwiedzających w połączeniu z wieloma mieszkańcami tej dzielnicy sprawiają, że na jej drogach notowane jest spore natężenie ruchu samochodowego. Wiele z tych pojazdów to auta z silnikami diesla, w których układach wydechowych montowane są filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR zatrzymujące cząstki sadzy i inne szkodliwe zanieczyszczenia.

Nasza firma udziela fachowej pomocy w przypadku zapchania takiego filtra. Dzięki nam można uniknąć konieczności kosztownej wymiany takiego elementu na nowy. Zapewniamy skuteczne czyszczenie, dzięki któremu filtr wraca do swojego stanu początkowego i znikają problemy, takie jak nierówne obroty, utrata mocy silnika, wysokie spalanie paliwa, itp. Zapewniamy fachową pomoc dla mieszkańców dzielnicy Praga-Północ oraz całej Warszawy.