DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Praga-Północ

Kolejną dzielnicą obsługiwaną przez naszą firmę jest Praga-Północ leżąca w prawobrzeżnej Warszawie. Graniczy ona z dzielnicami, takimi jak Targówek, Rembertów, Wawer, Mokotów, Śródmieście oraz oczywiście Praga-Północ. Na 11,5 km2 tej dzielnicy żyje około 65 tysięcy osób. Jest to więc mała dzielnica o sporej gęstości zaludnienia.

Jak wiadomo Warszawa uległa potężnym zniszczeniom podczas wojny, jednak Praga-Północ jest jedną z nielicznych dzielnic, której udało się zachować swój historyczny charakter. Jest to więc świetne miejsce dla turystów zainteresowanych zabytkami z XIX wieku i okresu między I, a II Wojną Światową. Oprócz tego istotną atrakcją tej dzielnicy jest Park Wileński. Turystów przyciągają również obiekty sakralne oraz obiekty publiczne i muzea różnego typu.

Ze względu na swoją dużą wartość turystyczną, dzielnica Praga-Północ jest odwiedzana przez wiele osób. Te spore grupy odwiedzających w połączeniu z wieloma mieszkańcami tej dzielnicy sprawiają, że na jej drogach notowane jest spore natężenie ruchu samochodowego. Wiele z tych pojazdów to auta z silnikami diesla, w których układach wydechowych montowane są filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR zatrzymujące cząstki sadzy i inne szkodliwe zanieczyszczenia.

Nasza firma udziela fachowej pomocy w przypadku zapchania takiego filtra. Dzięki nam można uniknąć konieczności kosztownej wymiany takiego elementu na nowy. Zapewniamy skuteczne czyszczenie, dzięki któremu filtr wraca do swojego stanu początkowego i znikają problemy, takie jak nierówne obroty, utrata mocy silnika, wysokie spalanie paliwa, itp. Zapewniamy fachową pomoc dla mieszkańców dzielnicy Praga-Północ oraz całej Warszawy.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się