DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Żoliborz – naprawa DPF

Nasze usługi są dostępne również dla mieszkańców Żoliborza. Pod względem powierzchni jest to najmniejsza dzielnica Warszawy, którą zamieszkuje ponad 50 tysięcy osób. Na 1 km2 przypada około 5700 osób, więc gęstość zaludnienia jest tutaj naprawdę spora. Żoliborz graniczy z Bielanami, Pragą Północ, Śródmieściem, Bemowem oraz Wolą.

Obszar Żoliborza to trzy duże osiedla mieszkalne oraz liczne tereny zielone idealne dla osób chcących odpocząć w spokoju, na łonie natury. Znajdują się tutaj liczne parki, sady, a także ciekawe budynki zabytkowe. W związku z tymi atutami, Żoliborz jest odwiedzany przez wielu turystów oraz osoby poszukujące wypoczynku na świeżym powietrzu.

Ze względu na licznie przybywających turystów i mieszkańców innych dzielnic oraz na dużą gęstość zaludnienia, na terenie Żoliborza notowany jest spory ruch na drogach. Wiele samochodów przejeżdżających przez tę dzielnicę posiada jednostki napędowe diesla. W autach takich montowane są specjalne filtry DPF/FAP odpowiedzialne za wychwytywanie cząstek sadzy oraz innych zanieczyszczeń.

Zapchanie takiego filtra to dość częsty problem po przejechaniu kilkudziesięciu albo kilkuset tysięcy kilometrów. Usterka ta wiąże się z gorszą pracą silnika, która nie jest już płynna. Auto spala więcej paliwa i zauważalny jest wyraźny spadek jego mocy. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do zatarcia silnika.

Okazuje się, że można uniknąć kosztownej wymiany filtra. Jest to możliwe dzięki naszej usłudze polegającej na ciśnieniowym myciu takich elementów. Skutecznie oczyszczamy filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR w specjalnych maszynach. Zapewniamy profesjonalne usługi, po których filtr odzyskuje swoje optymalne parametry i działa niezawodnie przez długi czas.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się