DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Wesoła – regeneracja DPF/FAP

Wesoła to dzielnica, która przez długi czas była samodzielnym miastem i została przyłączona do stolicy dopiero w 2002 roku. Dzielnica ta jest położona w prawobrzeżnej Warszawie i graniczy z Rembertowem i Wawerem oraz gminami Wiązowna, Zielonka oraz Sulejówek.

Dzielnica ta jest bogata w osiedla mieszkalne, wśród których najpopularniejsze jest osiedle Stara Miłosna. Warto też wspomnieć o obiektach publicznych, handlowych oraz zabytkach posiadających wartość historyczną i turystyczną. Istnieje tutaj również kilkanaście przedwojennych domów otoczonych lasem sosnowym.

Wesoła jest ciekawą dzielnicą Warszawy zajmującą 23 km2 zamieszkałe przez 24,5 tysiąca osób. Wielu mieszkańców tego obszaru posiada samochody z silnikami diesla, w których montowane są specjalne filtry DPF/FAP wychwytujące cząstki stałe, takie jak sadza, cząstki rakotwórcze oraz inne zanieczyszczenia. Dzięki temu auta są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR mogą ulec zapchaniu po pokonaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów. W wyniku takiego problemu, jednostka napędowa będzie pracować nierówno, osłabnie jej moc oraz będzie spalać więcej paliwa. Bagatelizowanie tego problemu może doprowadzić nawet do zatarcia silnika.

Do niedawna jedynym rozwiązaniem była kosztowna wymiana filtra cząstek stałych na nowy (usunięcie filtra jest niezgodne z prawem i grozi surowymi karami). Aktualnie możliwe jest skuteczne czyszczenie takich elementów. Nasza firma obsługuje klientów z dzielnicy Wesoła w zakresie skutecznego mycia wodą pod wysokim ciśnieniem w specjalnej maszynie. Dzięki temu można uniknąć wymiany filtra na nowy, ponieważ po czyszczeniu odzyska on swoje początkowe parametry.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się