DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Rembertów

Nasza firma obsługuje również klientów z Rembertowa. Dzielnica ta jest położona w prawobrzeżnej Warszawie i graniczy z gminą Ząbki, Zielonka oraz z dzielnicami Wawer, Targówek i Praga Południe. Obszar ten zajmuje 19 km2 i jest zamieszkiwany przez około 24 tysiące ludzi.

W dzielnicy Rembertów notuje się znaczący rozwój obiektów i obszarów rekreacyjnych oraz sportowych. 30% powierzchni Rembertowa zajmują lasy i rezerwat przyrody, więc jest to idealne miejsce dla ludzi lubiących wypoczynek na łonie natury. Na obszarze tej dzielnicy działają różne szkoły oraz jednostki wojskowe.

Jest to duża dzielnica charakteryzująca się rzadką zabudową, więc odległości pomiędzy poszczególnymi obiektami i miejscami są spore. Nic więc dziwnego, że na drogach Rembertowa można zauważyć sporą ilość samochodów. W ich gronie można znaleźć wiele aut z silnikami wysokoprężnymi. Standardem jest montowanie w takich pojazdach filtrów cząstek stałych, które wyłapują cząstki sadzy oraz inne zanieczyszczenia szkodliwe dla środowiska i ludzi.

Niestety filtry takie lubią się po pewnym czasie zapychać. Powoduje to nierówną pracę silnika, obniżenie mocy pojazdu oraz zwiększenie ilości spalanego paliwa. Należy rozwiązać taki problem szybko, aby uniknąć poważniejszych awarii, takich jak zatarcie jednostki napędowej.

Z pomocą przychodzi nasza firma. Posiadamy nowoczesną maszynę do mycia filtrów pod wysokim ciśnieniem. Dzięki tej nowoczesnej metodzie, filtr odzyskuje swoją początkowa sprawność i nie trzeba go wymieniać na nowy. Radzimy sobie doskonale z filtrami DPF/FAP oraz katalizatorami SCR.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się