DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Targówek – regeneracja DPF

Dzielnica Targówek położona jest w Warszawie po prawej stronie Wisły. Graniczy ona z Pragą Północ, Pragą Południe, Rembertowem oraz miastami Ząbki i Marki leżącymi w powiecie wołomińskim. Jest to dzielnica zajmująca powierzchnię 24 kilometrów kwadratowych, a liczba jej mieszkańców jest spora, ponieważ przekracza 123 tysiące osób.

Targówek to jedna z „sypialni Warszawy” – znajduje się tutaj bowiem bardzo wiele budynków mieszkalnych, osiedli i blokowisk. Działa tutaj również sporo firm przemysłowych. Około 30% powierzchni Targówka zajmują obszary zielone, takie jak Park Bródnowski oraz Park im. Stefana Wiecheckiego. Nie należy też zapominać o cmentarzach i innych zabytkach.

Ze względu na dużą liczbę ludzi i typowo mieszkalny charakter tej dzielnicy, na obszarze Targówka każdego dnia notuje się spory ruch na drogach. Wiele pojazdów jeżdżących po tej dzielnicy to samochody z silnikami wysokoprężnymi, które wyposażone są w specjalne filtry DPF/FAP lub katalizatory SCR. Odpowiadają one za filtrowanie spalin i wyłapywanie z nich cząstek sadzy oraz innych elementów szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów mogą ulec zapchaniu. Objawem takiej awarii jest nierówna praca silnika, utrata mocy, duże zużycie paliwa, a samemu silnikowi grozi nawet zatarcie.

Na szczęście zapewniamy pomoc dla klientów z Targówka w tym zakresie. Specjalizujemy się bowiem w profesjonalnym czyszczeniu takich filtrów wodą pod dużym ciśnieniem. Korzystamy ze specjalistycznych maszyn, dzięki którym przywracamy filtry do sprawności porównywalnej z nowymi elementami tego typu.