DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Targówek – regeneracja DPF

Dzielnica Targówek położona jest w Warszawie po prawej stronie Wisły. Graniczy ona z Pragą Północ, Pragą Południe, Rembertowem oraz miastami Ząbki i Marki leżącymi w powiecie wołomińskim. Jest to dzielnica zajmująca powierzchnię 24 kilometrów kwadratowych, a liczba jej mieszkańców jest spora, ponieważ przekracza 123 tysiące osób.

Targówek to jedna z „sypialni Warszawy” – znajduje się tutaj bowiem bardzo wiele budynków mieszkalnych, osiedli i blokowisk. Działa tutaj również sporo firm przemysłowych. Około 30% powierzchni Targówka zajmują obszary zielone, takie jak Park Bródnowski oraz Park im. Stefana Wiecheckiego. Nie należy też zapominać o cmentarzach i innych zabytkach.

Ze względu na dużą liczbę ludzi i typowo mieszkalny charakter tej dzielnicy, na obszarze Targówka każdego dnia notuje się spory ruch na drogach. Wiele pojazdów jeżdżących po tej dzielnicy to samochody z silnikami wysokoprężnymi, które wyposażone są w specjalne filtry DPF/FAP lub katalizatory SCR. Odpowiadają one za filtrowanie spalin i wyłapywanie z nich cząstek sadzy oraz innych elementów szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów mogą ulec zapchaniu. Objawem takiej awarii jest nierówna praca silnika, utrata mocy, duże zużycie paliwa, a samemu silnikowi grozi nawet zatarcie.

Na szczęście zapewniamy pomoc dla klientów z Targówka w tym zakresie. Specjalizujemy się bowiem w profesjonalnym czyszczeniu takich filtrów wodą pod dużym ciśnieniem. Korzystamy ze specjalistycznych maszyn, dzięki którym przywracamy filtry do sprawności porównywalnej z nowymi elementami tego typu.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się