DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Śródmieście

Śródmieście to dzielnica położona w lewobrzeżnej części stolicy naszego kraju. Zajmuje ona 15,5 km2, które są zamieszkałe przez około 120 tysięcy osób. W związku z tym można stwierdzić, że jest to dzielnica charakteryzująca się sporą gęstością zaludnienia. Dzielnica ta graniczy z Pragą Północ, Pragą Południe, Mokotowem, Ochotą, Wolą oraz Żoliborzem.

Dzielnica Śródmieście jest położona w praktycznie samym centrum Warszawy. Znajduje się więc tutaj wiele siedzib różnych firm, sporo obiektów publicznych, administracyjnych, itp. Działa tutaj również dworzec kolejowy Warszawa Centralna oraz można znaleźć wiele budynków mieszkalnych. Nie należy też zapominać o zabytkach, takich jak na przykład Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim, Krakowskie Przedmieście, Aleje Ujazdowskie, itp. To wszystko sprawia, że każdego dnia przez śródmieście przewija się wiele osób i samochodów.

Spora grupa zmotoryzowanych osób przejeżdżających przez Śródmieście posiada samochody wyposażone w silniki wysokoprężne. W układach wydechowych takich aut montuje się filtry cząstek stałych DPF/FAP oraz katalizatory SCR. Wyłapują one cząstki sadzy oraz inne szkodliwe elementy groźne dla środowiska naturalnego oraz ludzkiego zdrowia.

Nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę klientów ze Śródmieścia w zakresie czyszczenia wspomnianych wyżej elementów filtrujących. Dzięki temu można pozbyć się problemów, takich jak nierówna praca silnika, zbyt niska moc czy też zbyt duże spalanie paliwa. Oferujemy czyszczenie wodne metodą ciśnieniową w specjalnej maszynie. Każdy wyczyszczony element jest oczywiście sprawdzany pod względem jego wydajności.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się