DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Ochota

Ochota jest dzielnicą położoną w Warszawie na prawym brzegu Wisły. Co prawda jest to mała dzielnica pod względem powierzchni, która zajmuje tylko 10 km2, jednak na obszarze tym mieszka 84 tysiące ludzi, więc jest to dzielnica o największej gęstości zaludnienia.

Jest to dzielnica granicząca ze Śródmieściem, Mokotowem, Włochami oraz Wolą. Na duży rozwój tej dzielnicy mają wpływ przecinające ją główne drogi. Można tutaj znaleźć wiele budynków publicznych, usługowych oraz mieszkalnych. Działa tutaj sporo szkół, przedszkoli i innych placówek o charakterze edukacyjnym. Nie należy zapominać o parkach, zabytkach, pomnikach i innych atrakcjach.

Elementy przyciągające ludzi oraz duża gęstość zaludnienia to czynniki sprawiające, że na obszarze tej dzielnicy notowane jest spore zagęszczenie ruchu drogowego. Pojazdy wielu mieszkańców Ochoty są wyposażone w silniki wysokoprężne i specjalne filtry cząstek stałych, które chronią środowisko poprzez wyłapywanie ze spalin cząstek sadzy i innych groźnych zanieczyszczeń.

Niestety po dłuższym okresie użytkowania i po przejechaniu wielu kilometrów, filtry takie zapychają się i powodują osłabienie parametrów silnika, zwiększają poziom spalanego paliwa, a także mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń jednostki napędowej. Z pomocą przychodzi nasza firma zajmująca się profesjonalnym czyszczeniem wodnym takich elementów. Woda znajdująca się pod wysokim ciśnieniem dokładnie czyści filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR w specjalnej maszynie. Dzięki temu odzyskują one swoją sprawność i wieloletnią niezawodność i nie trzeba ich wymieniać na drogie nowe elementy tego typu.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się