DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Włochy

Dzielnica Włochy położona jest w lewobrzeżnej Warszawie. Zajmuje ona powierzchnię 28,5 km2, które są zamieszkiwane przez 41 tysięcy osób. Dzielnica ta graniczy z Ursusem, Bemowem, Wolą, Ochotą, Mokotowem, Ursynowem oraz powiatem pruszkowskim.

Najważniejszym obiektem leżącym na terenie tej dzielnicy jest Lotnisko Chopina, więc pomimo małej gęstości zaludnienia, można zaobserwować spory ruch na drogach generowany przez osoby korzystające z usług lotniska. Włochy przyciągają też ludzi swoimi zabytkami.

W związku z dużym ruchem na drogach, można odnotować wiele samochodów przejeżdżających przez tę dzielnicę. Spora ich liczba to auta z silnikami wysokoprężnymi. W takich pojazdach standardem jest montowanie filtrów DPF/FAP odpowiedzialnych za filtrowanie spalin i wyłapywanie z nich cząstek stałych. Skutecznie likwidują one cząstki rakotwórcze, sadzę oraz inne zanieczyszczenia groźne dla ludzkiego zdrowia i środowiska naturalnego.

Niestety filtry DPF/FAP ulegają zapchaniu po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, a przy nieprawidłowej eksploatacji pojazdu może to nastąpić szybciej. W związku z tym mogą pojawić się problemy takie jak mała moc, nierówna praca silnika, wysoki poziom spalania paliwa, itp.

Nasza firma oferuje klientom z dzielnicy Włochy oraz z całej Warszawy profesjonalną pomoc polegającą na myciu filtrów wodą pod wysokim ciśnieniem. Są one umieszczane w specjalnej maszynie, a sam proces czyszczenia jest niezwykle skuteczny oraz dokładny. Dzięki naszej pomocy można uniknąć konieczności wymiany filtra na nowy co wiązałoby się z koniecznością wydania bardzo dużych pieniędzy.