DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Włochy

Dzielnica Włochy położona jest w lewobrzeżnej Warszawie. Zajmuje ona powierzchnię 28,5 km2, które są zamieszkiwane przez 41 tysięcy osób. Dzielnica ta graniczy z Ursusem, Bemowem, Wolą, Ochotą, Mokotowem, Ursynowem oraz powiatem pruszkowskim.

Najważniejszym obiektem leżącym na terenie tej dzielnicy jest Lotnisko Chopina, więc pomimo małej gęstości zaludnienia, można zaobserwować spory ruch na drogach generowany przez osoby korzystające z usług lotniska. Włochy przyciągają też ludzi swoimi zabytkami.

W związku z dużym ruchem na drogach, można odnotować wiele samochodów przejeżdżających przez tę dzielnicę. Spora ich liczba to auta z silnikami wysokoprężnymi. W takich pojazdach standardem jest montowanie filtrów DPF/FAP odpowiedzialnych za filtrowanie spalin i wyłapywanie z nich cząstek stałych. Skutecznie likwidują one cząstki rakotwórcze, sadzę oraz inne zanieczyszczenia groźne dla ludzkiego zdrowia i środowiska naturalnego.

Niestety filtry DPF/FAP ulegają zapchaniu po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, a przy nieprawidłowej eksploatacji pojazdu może to nastąpić szybciej. W związku z tym mogą pojawić się problemy takie jak mała moc, nierówna praca silnika, wysoki poziom spalania paliwa, itp.

Nasza firma oferuje klientom z dzielnicy Włochy oraz z całej Warszawy profesjonalną pomoc polegającą na myciu filtrów wodą pod wysokim ciśnieniem. Są one umieszczane w specjalnej maszynie, a sam proces czyszczenia jest niezwykle skuteczny oraz dokładny. Dzięki naszej pomocy można uniknąć konieczności wymiany filtra na nowy co wiązałoby się z koniecznością wydania bardzo dużych pieniędzy.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się