DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF na warszawskim Mokotowie

Mokotów jest dzielnicą położoną w lewobrzeżnej części Warszawy. Zajmuje ona obszar około 35,5 km2 i zamieszkuje ją ponad 218 tysięcy mieszkańców. Jest to największa dzielnica Warszawy pod względem liczby zamieszkujących ją ludzi. Graniczy ona z dzielnicami Ochota, Śródmieście, Praga-Południe, Ursynów, Wilanów, Wawer oraz Włochy.

Na terenie Mokotowa można znaleźć wiele terenów zielonych, takich jak na przykład Pole Mokotowskie. Dostępne są tutaj również inne parki, takie jak Arkadia, Morskie Oko, Dreszera czy też Park Sielecki. W dolinie Wisły można znaleźć wiele zbiorników wodnych, a najpopularniejsze jest Jeziorko Czerniakowskie posiadające status rezerwatu przyrody.

Na obszarze tej dzielnicy można znaleźć wiele luksusowych willi, w których mieszczą się ambasady różnych krajów. Do tego w Mokotowie zbudowano wiele biurowców oraz dużych bloków mieszkalnych. Duża wartość turystyczna oraz spora liczba mieszkańców sprawia, że przez drogi Mokotowa każdego dnia przewija się ogromna ilość samochodów.

Wielu zmotoryzowanych mieszkańców Mokotowa posiada auta wyposażone w silniki Diesla oraz specjalne filtry DPF/FAP oraz katalizatory SCR. Odpowiadają one za wyłapywanie cząstek sadzy oraz innych elementów szkodliwych dla ludzi i środowiska naturalnego. Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, filtry takie mogą jednak ulec zapchaniu, przez co silnik będzie nierówno pracował, spalał więcej paliwa i będzie podatny na różne poważne awarie.

Nasza firma oferuje mieszkańcom dzielnicy Mokotów profesjonalne usługi z zakresu czyszczenia wspomnianych filtrów wodą pod dużym ciśnieniem w specjalnej, nowoczesnej maszynie. Dzięki temu filtry odzyskują swoją sprawność i nie trzeba ich wymieniać na nowe.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się