DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Warszawa Ursus

Nasza firma obsługuje również wszystkich zainteresowanych klientów z dzielnicy Ursus. Jest to najdalej położony na zachód obszar stolicy naszego kraju. Teren ten graniczy z Bemowem, Włochami, gminą Michałowice i Ożarów Mazowiecki oraz z Piastowem. Jest to bardzo mała dzielnica o powierzchni 9 km2, jednak gęstość zaludnienia jest spora. Ten mały obszar zamieszkuje ponad 57 tysięcy osób.

Ursus słynie z nieistniejących już zakładów zajmujących się produkcją ciągników rolniczych marki Ursus. Na terenie tej dzielnicy znajduje się wiele osiedli mieszkalnych oraz liczne punkty handlowe. Mieszkańcy mają oddane do dyspozycji również trzy parki: Czechowski, Hassów i Achera.

Każdego dnia na obszarze dzielnicy Ursus notowany jest spory ruch na drogach. Wielu mieszkańców oraz osób przejeżdżających przez to miejsce posiada samochody z silnikami diesla. Są one obowiązkowo wyposażone w filtry DPF/FAP odpowiedzialne za wychwytywanie cząstek sadzy i innych szkodliwych związków ze spalin. Filtry te słyną z tego, że po pewnym czasie (i odpowiedniej liczbie kilometrów) zapychają się.

Zapchany filtr grozi zatarciem silnika. Powoduje on wyższe spalanie paliwa, nierówną pracę silnika oraz obniżoną moc. Auto jest ociężałe, a jego jednostka napędowa nie działa płynnie. Na szczęście znamy rozwiązanie tego problemu, jakim jest oferowane przez nas czyszczenie filtrów DPF/FAP wodą pod ciśnieniem w specjalnej maszynie. Oferujemy również fachowe czyszczenie katalizatorów SCR. Dzięki takim usługom filtry odzyskają swoją dawną wydajność. Można w ten sposób uniknąć kosztownej wymiany takiego elementu na nowy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]