DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Wawer – regeneracja DPF

Nasza firma zapewnia również profesjonalną obsługę klientów z obszaru dzielnicy Wawer. Jest to dzielnica położona w prawobrzeżnej Warszawie. Jest to obszar posiadający największą powierzchnię spośród wszystkich dzielnic stolicy. Teren ten zamieszkuje około 74 tysiące osób. Wawer graniczy z Pragą Południe, Rembertowem, Wesołą, Wilanowem i Mokotowem oraz z gminą Wiązowna oraz miastem Józefów.

Jest to obszar charakteryzujący się rzadką zabudową obejmującą budynki jednorodzinne. Znajduje się tutaj również wiele punktów handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Nie należy też zapominać o zabytkach i budynkach historycznych.

Jest to rozległa dzielnica wymagająca dynamicznych pojazdów pozwalających na załatwianie spraw w jej obrębie oraz na dojazdy do pozostałych dzielnic Warszawy i innych miejsc. Wielu mieszkańców tego obszaru posiada samochody wyposażone w silniki wysokoprężne – w ich układach wydechowych zamontowano specjalne filtry cząstek stałych DPF/FAP lub katalizatory SCR. Dzięki nim spaliny są filtrowane i nie emitują cząstek sadzy ani innych elementów groźnych dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego.

Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, filtry takie są narażone na zapchanie. W takej sytuacji silnik nie pracuje równo, ma obniżoną moc i spala dużo paliwa. Na szczęście dzięki naszym fachowym usługom można uniknąć kosztownej wymiany filtra na nowy. Zapewniamy bowiem skuteczne czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Stosujemy metodę mycia wodą pod dużym ciśnieniem w specjalnej maszynie. Jest ona skuteczna i dokładna, więc po czyszczeniu filtr zachowuje się jak nowy.

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się