DPF - FAP - SCR

Czyszczenie, regeneracja, naprawa – profesjonalny serwis DPF

Czyszczenie DPF Wawer – regeneracja DPF

Nasza firma zapewnia również profesjonalną obsługę klientów z obszaru dzielnicy Wawer. Jest to dzielnica położona w prawobrzeżnej Warszawie. Jest to obszar posiadający największą powierzchnię spośród wszystkich dzielnic stolicy. Teren ten zamieszkuje około 74 tysiące osób. Wawer graniczy z Pragą Południe, Rembertowem, Wesołą, Wilanowem i Mokotowem oraz z gminą Wiązowna oraz miastem Józefów.

Jest to obszar charakteryzujący się rzadką zabudową obejmującą budynki jednorodzinne. Znajduje się tutaj również wiele punktów handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Nie należy też zapominać o zabytkach i budynkach historycznych.

Jest to rozległa dzielnica wymagająca dynamicznych pojazdów pozwalających na załatwianie spraw w jej obrębie oraz na dojazdy do pozostałych dzielnic Warszawy i innych miejsc. Wielu mieszkańców tego obszaru posiada samochody wyposażone w silniki wysokoprężne – w ich układach wydechowych zamontowano specjalne filtry cząstek stałych DPF/FAP lub katalizatory SCR. Dzięki nim spaliny są filtrowane i nie emitują cząstek sadzy ani innych elementów groźnych dla ludzkiego zdrowia oraz środowiska naturalnego.

Po przejechaniu kilkudziesięciu tysięcy kilometrów, filtry takie są narażone na zapchanie. W takej sytuacji silnik nie pracuje równo, ma obniżoną moc i spala dużo paliwa. Na szczęście dzięki naszym fachowym usługom można uniknąć kosztownej wymiany filtra na nowy. Zapewniamy bowiem skuteczne czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów SCR. Stosujemy metodę mycia wodą pod dużym ciśnieniem w specjalnej maszynie. Jest ona skuteczna i dokładna, więc po czyszczeniu filtr zachowuje się jak nowy.